Son Güncelleme: Cuma, 22 Ekim 2021 15:53

 

 

A-LİNK RUSÇA İLERİ TEMEL SEVİYE EĞİTİM SETİNE SAHİP OLMAK İSTİYORUM

 

 

Değerli A-Link Rusça Online Öğrencileri,

 

 

online rusca alink temelBu sayfada olduğunuza göre Rus dili eğitiminize devam edip Rusça dil bilginizi geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Öyle ise, sizi tebrik ediyoruz ve sizin için hazırlamakta olduğumuz kapsamlı Temel Seviye dersleri ile bu isteğinizi karşılanacağını umuyoruz.  

 

A-Link Başlangıç Seviye'nin tüm derslerine ücretsiz bir şekilde ulaşabilir onları tavsiye verildiği gibi çalışabilir A1 Seviye Sertifikasını  alabilirsiniz. 

 

Temel Seviye'de neler öğreniliyor diye merak ediyorsanız ve ilk önce başlıca konularını çalışmak istiyorsanız sizin için bu seviyenin alıştırmaları ile birlikte 17 dersini hazırladık

 

 

 


 

 

İleri Temel Seviye (A2+) Eğitim Seti hazırlık aşamasında olduğundan dolayı şimdilik sadece MEVCUT OLAN orijinal derslerine sahip olabilirsiniz

 

Mevcut Ders Sayısı: 65

Tahmini Ders Sayısı: 100 - 120

Mevcut Derslerin Toplam Saati: 42:23:00

Mevcut Derslerde Öğrenilen Kelime Sayısı: 914

 

Mevcut derslerin konu içeriğini örnek A2+ Ders Kitabı' nda görebilirsiniz

 

A2+ Ders Kitabı Alıştırmalar Sözlük
pdf pdf pdf
örnek örnek örnek

 

A-LİNK RUSÇA İLERİ TEMEL SEVİYE (A2+) EĞİTİM SETİNE SAHİP OLMAK İSTİYORUM

 

 

Paylaşılan Son Tanıtım Dersi

 

 

Tanıtım Video Derslerin Listesi

 

a2 liste

 

 

Mevcut derslerin konu içeriğini örnek A2 Ders Kitabı' nda görebilirsiniz

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

+4 #40 Huseyin Haydaroglu 21-12-2020 14:46
Harika bir set
Mukemmel anlatim
Detayli icerik
Keyifli online dersler RUSCA ile ilgili hic bir detay atlanmamis
Tamamen olaganustu
Sayenizde zengin dil yapisina sahip rusca bu kadar
Kolay anlasilir ve konusulur halde ki mutlaka ogrenmelisiniz (thanks)
Iyiki varsiniz albina ivanovna
+4 #39 Mustafa Kaan 17-12-2020 16:25
Bundan tam 1 yıl önce başladı Rusça öğrenme serüvenim.Albina hoca ile tanışana kadar geçen 2 aylık süre nereden ve nasıl başlayacağımı bilemeden, gramer kitapları ile boğuşmakla geçti. Çamura saplanmış otomobil benzetmesi hiç de abartı olmayacak bu durumu anlatmak için. Tesadüfen Albina hocama yani Alink eğitim programına rastladım. Öyle bir eğitim programı ve metodu var ki Hocanın, eğer istekli ve kararlı iseniz boş geçirdiğiniz gün kendinizi rahatsız ve huzursuz hissediyorsunuz. A1 yani başlangıç eğitim programı sizi adım adım, kararlı ve keyifle hedefe itiyor... Burada sanırım bizim yerimize asıl sabrı ve tahammülü gösteren Albina Hoca.. Ders süreleri kısa ve öz... Her dersi dikkatle , okuma video parçalarını anlayana kadar dinledim... Alıştırmalar harika, konuyu pekiştiren cinsten... Ve başardığınızı görüyorsunuz.. Başardıkça motive oluyorsunuz... Geliştiğinizi görüyorsunuz... A2 yani temel seviyenin henüz başındayız ve şu anda Rus arkadaşlarımla derdimi anlatabilecek kadar rahat konuşabiliyorum.. Rusça öğrenmek isteyen arkadaşlara naçizane tavsiyem A1 eğitim programının hakkını vererek A2 ye geçmeleri... Bunun için gerekirse bir kaç tekrar bile etmek en doğru hareket tarzı olur diye düşünüyorum.. ve hazır bir şekilde A2 ye başlamak, gerisi zaten geliyor.. Albina hocamın büyük bir şans olduğunu düşünüyorum... Bilene... Anlayana... Saygılarımla..
+2 #38 İdris 16-12-2020 13:02
Merhaba öncelikle herkesin bu programı tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Galiba 6 ay önce Rus dilini hiç bilmiyordum ve Albina hocanın derslerini aldıktan sonra şimdi kendimi çok rahat ifade edebiliyorum ve daha herşeyin başındayız hocamızın rehberliği doğrultusunda daha iyi seviyelere geleceğimizi rahmin ediyor ve Albina hocamıza teşekkür ediyorum
+2 #37 Cenk 16-12-2020 12:44
Herkese merhaba,
Eğitim proğramları hakkında kararsız kalanlar için yorumumu paylaşmak istiyorum. A1 seviye derslerini baştan sona takip ettim ve A2 seviyede ilerlemeye çalışıyorum.Bu süreçte ayrıntılı, disiplinli ve bilimsel yaklaşımlı bir eğitim proğramı olduğunu farkettim. Bunların dışında mükemmel Türkçesi ve sonsuz sabrı ile Albina hanım gerçekten öğretmenlik işinin hakkını veriyor. Teşekkürler.
+1 #36 Meryem 16-12-2020 12:11
Sayenide Rusça öğrenmeye cesaret ettim.благодарю
+1 #35 Dogan 16-12-2020 11:08
Bazı şeyler yaşanmadan anlatmaya kelimeler yetmez :)
0 #34 Harun 16-12-2020 10:34
Hocam oncelikle emeginiz icin cok tesekkur ediyorum. Inanin Rus dili ile ilgili butun onyargilarimi yikti bu dersler. Simdi sizinle beraber dili ogrenme inancim sonsuz.

Tesekkurler,
Saygilarimla
+1 #33 Burak 15-12-2020 18:34
Merhaba a2 almayı düşünüyorum fakat fiyat ne kadar artabilit şu an 250 TL görünüyor? Ve haftad kaç video yüklüyorsunuz eğitim ne zaman tamamlanir teşekkürler.
0 #32 Albina 05-10-2020 14:59
mekansız, çok teşekkür ederim (thanks)
+2 #31 mekânsız 03-10-2020 17:07
A1 bitince setinizi alacağım. Keşke A1 ve A2 Temel seviye giriş dersleri de online olsa onları da hiç düşünmeden alırım. Çünkü online tanıtım videolarınıza baktım çok iyi hazırlanmış. Siz yeter ki online çekin biz alırız arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler. İyi ki varsınız. Siz olmasanız Rusçayı bırakıp başka bir dil öğrenmeye başlayacaktım.