Son Güncelleme: Cuma, 22 Mart 2019 13:27

 

online rusca alink temel

Değerli A-Link Rusça Online Öğrencileri,

 

Bu sayfada olduğunuza göre Rus dili eğitiminize devam edip Rusça dil bilginizi geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Öyle ise, sizi tebrik ediyorum ve sizin için hazırlamakta olduğum kapsamlı Temel Seviye dersleri ile bu isteğinizi karşılanacağını umuyorum.  

 

A-Link Başlangıç Seviye'nin tüm derslerine ücretsiz bir şekilde ulaşabilir onları tavsiye verildiği gibi çalışabilir A1 Seviye Sertifikasını  alabilirsiniz. 

 

 Temel Seviye'de neler öğreniliyor diye merak ediyorsanız ve ilk önce başlıca konularını çalışmak istiyorsanız sizin için bu seviyenin alıştırmaları ile birlikte 17 dersini hazırladım. 

 

Bu sayfada ilerde Rusça Temel Seviye'nin alıştırmaları ile birlikte tüm derslerini bulabilir onları çalışabilir A2 Seviye Sertifikasını alabilirsiniz. Konuların sıralaması yine Başlangıç Seviye'deki olduğu gibi "Дорога в Россию" ders kitabından olacak ama örnek cümleleri ve alıştırmaları günlük hayatta sık kullandığımız sözcük ve ifadelerden oluşturulacaktır. Konuların içeriği  "Дорога в Россию" kitabından daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde anlatılacak, kitapta yer almayan bazı önemli konular ilave edilecektir. 

 

Temel Seviye derslerini görebilmeniz için, derslerin sayısı 20'ye ulaştığında This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine talep göndermeniz gerekiyor. Size gelecek olan cevap spam kutusuna düşebilir, kontrol edin. 

 

Uyarı! Bu sayfadaki dersler herhangi bir platformda paylaşılmasına izin verilmemektedir. 

 


 

A-Link Rusça Temel Seviye Dersleri

 

1. Ders (22:15). - De Halindeki Tekil Sıfat ve Zamirler. Obje / Имена прилагательные и местоимения в предложном падеже. Объект

2. Ders (18:10). Gövdesi Yumuşak ve Sert Harflerle Biten Sıfatlar / Имена прилагательные с основой на твёрдые и мягкие согласные

3. Ders (16:42). Чей, свой, самый, весь ve один Sözcüklerinin -de Hali Çekimleri / Слова чей, свой, самый, весь, один в предложном падеже

4. Ders (23:48). - De Halindeki Tekil Sıfat ve Zamirler. Obje. Alıştırma 1. Sıfatlar. / Имена прилагательные и местоимения в предложном падеже. Объект. Упражнение 1. Прилагательные.

 


 

1. Ders (22:15). - De Halindeki Tekil Sıfat ve Zamirler. Obje./ Имена прилагательные и местоимения в предложном падеже. Объект.  

Tanıtım

Dersin Tamamı

Derslerin Listesine  Dön

 

 

2. Ders (18:10). Gövdesi Yumuşak ve Sert Harflerle Biten Sıfatlar / Имена прилагательные с основой на твёрдые и мягкие согласные

Tanıtım

Dersin Tamamı

Derslerin Listesine  Dön

 

 

3. Ders (16:42). Чей, свой, самый, весь ve один Sözcüklerinin -de Hali Çekimleri / Слова чей, свой, самый, весь, один в предложном падеже

Tanıtım

Dersin Tamamı

Derslerin Listesine  Dön

 

 

4. Ders (23:48). - De Halindeki Tekil Sıfat ve Zamirler. Obje. Alıştırma 1. Sıfatlar. / Имена прилагательные и местоимения в предложном падеже. Объект. Упражнение 1. Прилагательные.

Tanıtım

Dersin Tamamı

Derslerin Listesine  Dön

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

+1 #2 Albina 26-02-2019 10:12
wakabayashi, sitemizi beğendiğiniz için teşekkürler (thanks) fiiller için ilerde böyle bir çalışma düşünülebilir. değerli tavsiyeleriniz için sağ olun.
+1 #1 wakabayashi 26-02-2019 08:41
Merhabalar,
Öncelikle siteye vermiş olduğunuz emekler için teşekkür ederim. Çok güzel ve faydalı bir site olmuş. Ben elektrik-elektronik mühendisiyim, Rusya' da çalışma gibi bir durumum olduğu için Rusçayı ana dilim gibi konuşmam gerektiğin düşünüyorum. Siteye temel seviyeden sonra orta ve ileri seviye dersleri koymanızı dört gözle bekliyorum. Ayrıca bir arama sayfası oluşturup Rusça fiillerin şahıslara, zamana ve emir kipine göre çekimleri eklerseniz sitenizin ve bizim de Rusça konusundaki gelişimimize daha da fazla katkıda bulunursunuz.
Şimdiden teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.